Bo fotografia jest fajna

Archives for Bez kategorii category

Uwaga!!! Nowa strona!

nowa

W związku z uruchomieniem mojej nowej strony zapraszam   wszystkich do odwiedzin. Można tam obejrzeć fotografie ślubne, których jestem autorem. Mam nadzieję, że spodoba sie Państwu i będziecie moimi częstymi gośćmi. ZAPRASZAM

Coś na temat sprzętu

nikon50_200x204

Co warto kupić, a czego się wystrzegać? Co jest warte swojej ceny, a co nie? Jakim sprzętem fotografują najlepsi czy ma to  znaczenie dla jakości fotografii pod względem technicznym no i oczywiście estetycznym?

To pytania, które zadają sobie wszyscy którzy zaczęli swoją przygodę z fotografią.

  Czytaj dalej… »

A może DOM?

mila_chwila1

Jakiś czas temu (dokładnie we wrześniu 2008 roku), wraz z moją żoną Agnieszką wpadliśmy na pomysł zmiany miejsca zamieszkania. Po trzynastu latach życia i pracy w pięknym, ciekawym, dużym i bardzo atrakcyjnym mieście jakim jest Poznań doszliśmy do wniosku, że czas przenieść się na łono natury czyli na WIEŚ.

Czytaj dalej… »

Witaj

mouse2-200x133

 Strona którą otworzyłeś powstała poprzez inspirację fotografią, techniką fotografowania i oczywiście sprzętem fotograficznym.  Sądzę, że każdy w tym co robi chciałby osiągnąć najwyższy „stopień wtajemniczenia” czego skutkiem są próby znalezienia własnej drogi życia.

Czytaj dalej… »


 

Ostatni Post

O Mnie

Nazywam się Zbigniew Kościelniak. Od trzynastu lat zajmuję się amatorsko fotografią różnego typu. Mam 40 lat i fotografia jest dla mnie formą oderwania się od problemów życia codziennego. Myślę, że jakość moich zdjęć pozwala na to aby pochwalić się nimi i dlatego postanowiłem umieścić je w tym serwisie.Część moich prac można zobaczyć w zakładce "Galeria".